Video-ul Centrului de Zi pentru Copii și Persoane în Vârstă.

0
1839

putem face astăzi auzite realizările și eforturile celor care zi de zi sunt în slujba urbei noastre, pentru dezvoltarea viitorului nostru, pe care îl reprezintă copiii. Probabil multă lume nu știe despre munca noastră, dar a venit vremea să sustineți eforturilor noastre pentru a crea un viitor promițător copiilor noștri. Nu ne dorim decât susținerea din partea dumneavoastră în încercarea de a conștientiza nevoile societății actuale și a produce ceva schimbări. Specialiști din cei mai bine pregătiți pun umărul la progresul comunității în care trăim, alăturați-vă eforturilor depuse de noi prin acțiuni de voluntariat care ne definesc latura umană și promovarea unor principii și valori sănătoase! Vă asigurăm de susținerea autorităților locale în frunte cu domnul primar Chelaru Florin și doamna viceprimar Mară Liliana! Toată echipa noastră crede că împreună cu voi, vom reuși! Ne găsiți la adresa Direcției Asistență Socială – Centrul de Zi pentru Copii , din cadrul Primăriei