Mai multe beneficii pentru năvodareni

sedinta consiliu navodari

sedinta consiliu navodariCel mai ambițios proiect al edilului Nicolae Matei, construirea unui bloc ANL într-o zonă turistică, situată la intrare în Năvodari va deveni realitate. 6.000 de metri pătrați, o construcție pe mai multe nivele, în formă de scoică și o priveliște de 360 de grade, atît a lacului și a Mării Negre. Alte 37 de proiecte ce privesc viața orașului au fost votata astăzi de consilier, iar vestea bună e că există bani pentru realizarea unor lucruri mărețe la Năvodari.

Veștile bune nu sunt numai pentru locuitorii orașului, ci și pentru lucrătorii în administrația locală. Personalului aparatului de specialitate al primarului și instituțiilor subordonate Consiliului Local, vor avea salarii mărite cu 12%.

VEZI VIDEO