Primaria Navodari va incepe distribuirea pachetelor alimentare cu ocazia Sarbatorilor Pascale

afis paste

afis pasteIncepand cu data de 06.03.2015 Primaria Navodari va incepe distribuirea pachetelor alimentare cu ocazia sarbatorilor pascale 2015 pentru urmatoarele cateogorii de persoane:

• pensionari;
  • persoane adulte cu handicap;
  • beneficiari de ajutor social;
  • persoane aflate in evidenta cantinei de ajutor social.

Pachetele vor fi distribuite in zilele de 6, 7 si 8 Aprilie 2015, intre orele 09.00-16.00,  in urmatoarele locatii:

CASA DE CULTURA „PONTUS EUXINUS”
Pachetele se vor distribui pensionarilor ale caror nume de familie incep cu literele A, B, C, D.

CASA CASATORIILOR
Pachetele se vor distribui pensionarilor ale caror nume de familie incep cu literele E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O.

CLUB TERMICA NAVODARI
Pachetele se vor distribui pensionarilor ale caror nume de familie incep cu literele P, R, S, Ș, T, Ț, U, V, X, Y, Z.

CANTINA SOCIALA
Pachetele se vor distribui persoanelor incadrate in grad de handicap, beneficiarilor de ajutor social si persoanelor inscrise la cantina sociala.