Concurs ”Iarna, povestim în familie”, ediție specială de Crăciun

0
2379

Biblioteca ”Pontus Euxinus” Năvodari și Casa de Cultură ”Pontus Euxinus” Năvodari vă invită la o ediție specială a concursului ”Iarna, povestim în familie”, organizat în pragul Sărbătorii Crăciunului.

Invitația este adresată tuturor copiilor, părinților și bunicilor iubitori de lectură din orașul nostru, care doresc să dezlege cele patru probe anunțate de Biblioteca ”Pontus Euxinus” pe pagina sa de Facebook.

Trei premii speciale, care constau în pachete de cărți și ornamente de Crăciun, dar și multe diplome de participare și ornamente meșterite cu drag de echipa celor două instituții de cultură sunt pregătite pentru toți participanții la concurs.

Data limită pentru răspunsuri: marți, 15 decembrie, ora 12:00.

Mult succes tuturor!