Start Campaniei ”Un POM pentru fiecare OM, un pom pentru fiecare casă”! UNDE se fac înscrierile

Campania „Un POM pentru fiecare OM, un pom pentru fiecare casă” va continua și în această primăvară, după ce în ediția precedentă s-au plantat peste o mie de arbori fructiferi.

Persoanele care doresc să participe la acest program vor primi gratuit un pom fructifer la alegere pe care să îl planteze în grădina/curtea proprie.

Contactează-ne la numărul de telefon (0241)760 353 tasta 0 sau pe adresa de email mediu@primaria-navodari.ro, dă-ne datele tale de contact și noi venim la tine acasă cu pomul fructifer pe care ți-l dorești.

Susținem un oraș verde, un Năvodari prietenos cu mediul și natura, iar fiecare pom plantat este un câștig cert pentru copiii și nepoții noștri, a transmis primarul Florin Chelaru, pe pagina oficială de Facebook.