Anunțuri Cald pentru pacienții și personalul medical din Centrul de Permanență De către PrimariaNavodari - 29 noiembrie, 2022 0 821 FacebookTwitterPinterestWhatsApp Au fost executate lucrările pentru branșarea la rețeaua de gaze naturale a Centrului Medical de Permanență Năvodari. „A fost montată o nouă instalație termică pentru producerea apei calde și a căldurii pentru confortul pacienților și a personalului medical! Sănătate tuturor!” a declarat primarul orașului Năvodari, Florin Chelaru.