O nouă extragere a tombolei “Ideea mea, norocul tău”

tombola navodari

tombola navodariTombola inițiată de primarul Nicolae Matei în urmă cu patru ani, continuă în 2015 cu o nouă extragere care aduce bucurie în casele a sute de locuitori abonați la sistemul centralizat de încălzire din localitate. Norocoșii vor avea facturile la căldură plătite pe luna anterioară, însă doar dacă sunt la zi cu întreținerea.

Extragerile în cadrul tombolei “Ideea mea, norocul tău” au loc lunar, însă pe timp de vară facturile sunt mult mai mici, așa că marii câștigători pot fi considerați cei desemnați luna aceasta.

De când a fost inființată tombola de către primarul Nicolae Matei, mii de locuitori din Năvodari au fost stimulați să-și plătească la timp facturile la întreținere, pentru ca datoriile către societatea furnizoare de agent termic să nu blocheze funcționarea sistemului.

VEZI VIDEO