Primarul orașului Năvodari va susține audiențe miercuri, 30 august 2023, în intervalul orar 09.00-13.00

Înscrierea în audiență se face la intrarea în sediul Primăriei sau online, pe adresa de email: audiente@primaria-navodari.ro. Vă rugăm să precizați numele complet, adresa, numărul de telefon/email, tipul problemei pentru care solicitați primirea în audiență și răspunsul primit anterior de la funcționarii cu funcție de răspundere la care ați fost în audiență.

Astfel, pentru a putea fi înscris în audientă, în vederea soluționării problemei sale, fiecare cetățean trebuie să urmeze calea ierarhică (model cerere înscriere audiență). Vă rugăm să anexați documente doveditoare (copie a răspunsului primit anterior de la compartimente de specialitate) sau să menționați în formularul de înscriere în audiență numărul de înregistrare al petiției adresate anterior.

Durata unei audiențe se va încadra într-un timp rezonabil de 5-10 minute.

În cadrul audiențelor vor fi primiți, în limita programului, cetățenii care întâmpină probleme sau situații ce țin de competența Primăriei Orașului Năvodari.