„Sărbătorile de iarnă se apropie cu pași repezi, așa că vă propun, dragii mei, să intrăm într-un joc al copilăriei, plin de culoare și bucurie: Să votăm brăduțul magic!” declară primarul orașului Năvodari, Florin Chelaru.
Grădinițele și școlile din Năvodari au împodobit bradul de Crăciun în așteptarea Moșului și ne cer părerea: Care e cel mai frumos brad?![🤩](https://ci3.googleusercontent.com/proxy/4a95qWeCX8p5awLYGLcsZjU-bbJlG9YVkZ8FKfh5DwUsVBvAMOl_Cw9ehQIeC8v3wKj02JgulS3WGeCYsZpkZl0E7gYGpGQIEZrnI8EynU_8BxDHAsiP=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb1/1.5/16/1f929.png)
![🤩](https://ci3.googleusercontent.com/proxy/4a95qWeCX8p5awLYGLcsZjU-bbJlG9YVkZ8FKfh5DwUsVBvAMOl_Cw9ehQIeC8v3wKj02JgulS3WGeCYsZpkZl0E7gYGpGQIEZrnI8EynU_8BxDHAsiP=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb1/1.5/16/1f929.png)
Vă propununem, astfel, un #concurs:
![👉](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/fSiPOWJuynUnpjw-D_ussC9gPKWFZDLS6m9z1vQamzMBfNQbPbVslDVX_YDjpUiEPHH_gSZpH56789EGQIpWDKWJPVgirKM-06TYocELNZYXKNIXwW8L=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
![👉](https://ci4.googleusercontent.com/proxy/fSiPOWJuynUnpjw-D_ussC9gPKWFZDLS6m9z1vQamzMBfNQbPbVslDVX_YDjpUiEPHH_gSZpH56789EGQIpWDKWJPVgirKM-06TYocELNZYXKNIXwW8L=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1.5/16/1f449.png)
Așadar, START VOT!![👍](https://ci3.googleusercontent.com/proxy/MAfHhce_YJRo6DRAsqCjJIEAC3Y2gEGUFOJYm5ArUPIwFq-RhsEtbi4fenGP-s8EGufe_MhrM3E3fqDDPcI2Dy-Nmgj01WC_MsZlqLOrNdgbG9C6xWIX=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f44d.png)
![👍](https://ci3.googleusercontent.com/proxy/MAfHhce_YJRo6DRAsqCjJIEAC3Y2gEGUFOJYm5ArUPIwFq-RhsEtbi4fenGP-s8EGufe_MhrM3E3fqDDPcI2Dy-Nmgj01WC_MsZlqLOrNdgbG9C6xWIX=s0-d-e1-ft#https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t55/1.5/16/1f44d.png)