Proiecte noi pentru orașul Năvodari

sosea-cta-nav

sosea-cta-navProiectul “Îmbunătăţirea accesului între municipiul Constanţa şi Platforma Industrială Năvodari prin lărgirea şi modernizarea bulevardului Mamaia – Năvodari”, finanțat prin Programul Operaţional Sectorial, are drept scop reabilitarea șoselei ce leagă Constanța de Năvodari. Pentru ca lucrările să fie demarate, municipalitatea dorește să achiziţioneze servicii de dirigenţie de şantier pentru proiectul menționat. Potrivit anunţului publicat vineri, valorea estimată a contractului este de 143.844 lei, fără TVA. Atribuirea se va face prin licitație. Data limită de depunere a ofertelor este 10 ianuarie 2014, ora 08.30, iar data deschiderii ofertelor – 14 ianuarie, ora 11.00. Ofertanții trebuie să prezinte o medie a  cifrei de afaceri globale, pe ultimii trei ani, egală sau mai mare cu 270.000 lei. Criteriul de atribuire a contractului va fi preţul cel mai scăzut.

VEZI VIDEO