Primarul orașului Năvodari va susține audiențe marți, 27 iunie 2023, în intervalul orar 09.00-13.00

Înscrierea în audiență se face la intrarea în sediul Primăriei sau online pe adresa de email: audiente@primaria-navodari.ro. Vă rugăm să precizați numele complet, adresa, numărul de telefon/email, tipul problemei pentru care solicitați primirea în audiență și răspunsul primit anterior de la funcționarii cu funcție de răspundere la care ați fost în audiență.

Pentru a putea fi înscris în audientă, în vederea soluționării problemei sale, fiecare cetățean trebuie să urmeze calea ierarhică (model cerere înscriere audiență).

Durata unei audiențe se va încadra într-un timp rezonabil de 5-10 minute.

În cadrul audiențelor vor fi primiți, în limita programului, cetățenii care întâmpină probleme sau situații ce țin de competența Primăriei Orașului Năvodari.