Tombola „Ideea mea, norocul tău” a ajuns la cea de-a 26-a ediţie

ideea mea norocul tau

ideea mea norocul tauTombola „Ideea mea, norocul tău”, iniţiată de primarul oraşului Năvodari, Nicolae Matei, a ajuns la cea de-a 26-a ediţie. Luna aceasta au participat la extragere aproximativ 9100 de tichete dar numai 300 au fost câștigătoare. Norocoşii vor fi scutiți de la plata facturii pentru agentul termic.

Biletele extrase dar care nu au fost valide, vor avea șanse de câștig în lunile următoare, dacă abonații își vor achita facturile la zi. La inițiativa Primăriei Năvodari, tombola „Ideea mea, norocul tău” a fost prelungită pentru alţi doi ani. Proiectul este unic la nivel naţional şi a fost înfiinţat de primarul Nicolae Matei în 2011, pentru a-i determina pe abonaţii la sistemul centralizat să nu se debranşeze.

VEZI VIDEO