Rezultat selectie dosare depuse ptr. concurs ocupare posturi contractuale, din data de 21.07.2022 (proba scrisa si proba practica)

REZULTATUL SELECȚIEI DOSARELOR DEPUSE PENTRU PARTICIPAREA LA CONCURSUL organizat în data de 21 iulie 2022 (proba scrisă și proba practică)

În conformitate cu prevederile Art. 20 din Hotărârea Guvernului nr. 286/2011 pentru aprobarea Regulamentului – cadru privind stabilirea principiilor generale de ocupare a unui post vacant sau temporar vacant corespunzator funcțiilor contractuale și a criteriilor de promovare în grade sau trepte profesionale imediat superioare a personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri pubice, cu modificările și completările ulterioare, comisia de concurs comunică următoarele rezultate ale selectării dosarelor depuse în vederea participării la concursul din data de 21 iulie 2022 (proba scrisă și proba practică):

Nr. Crt. Nume și prenume candidat Postul pentru care candidează/ Compartiment Rezultat selectare dosare de concurs
1 Taraș Ania îngrijitor vârstnici Unitate de îngrijire la domiciliu pentru persoane vârstnice ADMIS
2 Mașec Dumitra îngrijitor vârstnici Unitate de îngrijire la domiciliu pentru persoane vârstnice ADMIS
3 Brânzoi-Tanik Cristina inspector de specialitate, grad profesional I – Compartiment Control, Sesizări și Calitate Servicii ADMIS
4 Suciu Viorel muncitor calificat, treaptă profesională ICompartiment: Întreținere-Reparații ADMIS

Cu drept de contestatie in termen de o zi lucratoare de la data afisarii rezultatului selectiei dosarelor.

Proba scrisa pentru posturile de îngrijitor vârstnici Unitățe de îngrijire la domiciliu pentru persoane vârstnice și  inspector de specialitate, grad profesional I – Compartiment Control, Sesizări și Calitate Servicii se va sustine in data de 21.07.2022, ora 10,00;

Proba practica pentru postul de muncitor calificat, treaptă profesională ICompartiment Întreținere-Reparații, se va sustine pe data de 21.07.2022, ora  14.00.

Afisat astazi, 12.07.2022, ora 13.00

Secretar comisie concurs,