„Primăria vine în cartierul tău”. Primarul Florin Chelaru, după întâlnirea din zona Tașaul: Majoritatea problemelor ridicate sunt rezolvabile

Primăria vine în cartierul tău. Mesajul primarului orașului Năvodari, Florin Chelaru:

Alături de funcționarii Primăriei, am fost joi seară în Tașaul, pentru a discuta cu cetățenii problemele din zonă și cum le putem rezolva.

Majoritatea problemelor ridicate de dvs sunt rezolvabile și în perioada următoare colegii din Primărie se vor ocupa de soluționarea lor.

Fie că vorbim de toaletarea copacilor, igienizarea și amenajarea spatiilor verzi, salubrizarea sau siguranța publică, vom găsi soluții rapid pentru a rezolva toate sesizările.
De asemenea, sunt la curent și căutam solutii cu RAJA pentru rezolvarea problemei canalizării și alimentării cu apă.

Vă mulțumesc pentru prezență, pentru că am putut avea un dialog civilizat, direct și eficient!
Seară bună vă doresc!