Primaria Navodari se delimiteaza de actiunile angajatilor de la serviciul de ecarisaj

Primaria Navodari se delimiteaza de actiunile angajatilor de la serviciul ecarisaj , de modul in care au inteles sa isi exercite serviciul pentru care au fost angajati. Acest comportament al lor il incriminam categoric , de aceea ei vor intra in cercetare profesionala efectuata de comisia de disciplina a primariei orasului Navodari. Am facut acest adapost pentru a veni in sprijinul oamenilor care au solicitat sa strangem toti cainii din oras dar si in sprijinul animalelor pentru a le da o sansa de a fi adoptati.Multumim persoanelor care ne-au adus la cunostinta aceste manifestari pentru a putea lua masuri categorice impotriva celor vinovati. Cert este un lucru : ca acestia NU vor mai lucra la acest serviciu de ecarisaj ,vor fi aspru pedepsiti conform regulamentului de ordine interioara.