Primăria Năvodari anunță sistarea activității cu publicul în cadrul Serviciului de Taxe și Impozite, începând de astăzi, 06.10.2020, ca urmare a confirmării infectării cu COVID-19 a unui angajat

Direcția de Sănătate Publică va efectua ancheta epidemiologică și va decide, potrivit legii, măsurile ce se impun!

Primăria Năvodari a demarat procedurile pentru realizarea dezinfecției în sediul Serviciului de Taxe și Impozite!

IMPORTANT
Anunțăm cetățenii interesați că se pot adresa pe e-mail și telefonic pentru rezolvarea diferitelor probleme sau depuneri de documente aferente Serviciului de Taxe și Impozite (tel: 0241762675, email: impozite@primaria-navodari.ro; pnavodari@yahoo.com).

De asemenea, pentru plata taxelor și impozitelor locale, Primăria Năvodari vă pune la dispoziție sistemul electronic de plată ETAX.
Dacă aveți întrebări ori întâmpinați dificultăți în utilizarea sistemului electronic de plată ETAX, puteți solicita asistență la numărul de telefon 0241.762.675, interior: 30.

Mai multe informații găsiți la secțiunea ETAX: https://etax.primaria-navodari.ro/