Primăria Năvodari acordă pachete cu prilejul Sărbătorilor Pascale

pachete sarbatori pascale

pachete sarbatori pascalePrimăria Năvodari conitnuă acordarea pachetelor pentru pensionari, persoane beneficiare de cantina socială, beneficiari ai ajutoarelor sociale și pentru persoanele încadrate în grade de handicap, proiect derulat la inițiativa Primarului Nicolae Matei.

Acțiunea se va desfășura în perioada 22 – 26 aprilie, iar locațiile stabilite pentru acordarea lor sunt: Casa de Cultură „Pontus Euxinus”, Casa Căsătoriilor, Club TSP Ecoterm și Cantina Socială.

Casa de Cultură „Pontus Euxinus”:

Pachetele se vor distribui pensionarilor ale căror nume de familie începe cu literele A, B, C, D.

Casa Căsătoriilor:

Pachetele se vor distribui pensionarilor ale căror nume de familie începe cu literele E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O.

Club T.S.P. Ecoterm:

Pachetele se vor distribui pensionarilor ale căror nume de familie începe cu literele P, R, S, Ș, T, Ț, U, V, X, Y, Z.

Cantina Socială:

Pachetele se vor distribui persoanelor încadrate cu grad de handicap, beneficiari de ajutor social și persoanele care beneficiază de cantina socială.

Întotdeauna alături de oameni !

Primar,

Nicolae Matei