GPM intenționează să facă un PUZ lângă zona Lotus

PROCES VERBAL DE AFISARE

la sediu si pe site-ul institutiei

ANUNȚ

ETAPA I GPM

PRIVIND INTENȚIA DE ELABORARE P.U.Z.

„INTOCMIRE P.U.Z. –COMPLEX HOTELIER APARTHOTELURI, BAZA DE TRATAMENT SI RECUPERARE, APARTAMENTE DE VACANTA SI PARCARI SUPRAETAJATE ”, amplasat in orasul Navodari, Bdul Mamaia Nord , Camping GPM,  jud. Constanta.

INIȚIATOR: SC GRUP PETROL MARIN SA si PAVEL GEORGETA

Delegat pentru informarea și consultarea publicului din partea inițiatorului: PAVEL GEORGETA

ELABORATOR: S.C. DECODESIGN TEAM S.R.L., cu sediul în CONSTANTA, STR. Unirii nr. 19A. Delegat pentru informarea și consultarea publicului din partea proiectantului: ARH. IUGA ALEX MARIUS  telefon. 0744586412

Reprezentant din partea Primariei Orasului Navodari – Rita Daniela

PUBLICUL ESTE INVITAT SĂ TRANSMITĂ OBSERVAȚII ȘI PROPUNERI privind intenția de elaborare a planului urbanistic zonal în perioada 20.06.2017 – 25.06.2017, între orele 09:00 – 13:00, in scris la sediul Primariei Orasului Navodari, str. Dobrogei, nr. 1, oras Navodari, departamentul Urbanism.

Observațiile sunt necesare în vederea punerii în dezbatere publică a propunerilor și stabilirea unei versiuni finale a planului urbanistic zonal. Răspunsurile la observațiile trimise vor fi afișate la sediul Primăriei, conform prevederilor legale.

Nr. Crt. Denumirea etapei Durata de desfasurare Perioada de desfasurare
1. Etapa pregatitoare – anuntarea intentiei de elaborare P.U.Z. 5 zile 20.06.2017- 25.06.2017

MARTORI :  FILIPESCU SEBASTIAN                                    ADMINISTRATOR SITE –

BADEA GABRIELA

descarcă atașamentele

panou consultare PUZ – G.P.M.

panou intentie PUZ – G.P.M.

ETAPA I GPM